• -
  10 производни линии
 • -
  10 години
 • -
  50 НОВИ ДИЗАЈН ГОДИНА
 • -K
  100 илјади шолја на ден
about us

зошто да не одберете нас

Избира

Над 10 години искуство

Yongkang Dashuya Daily Necessities Co., Ltd. се наоѓа во градот Јонгканг во Жеџијанг, Кина, кој е познат по нерѓосувачкиот челик во светот.Како професионална фабрика специјализирана за прибор за пиење и кујнски производи, ја водиме ориентацијата на производите на пазарите во САД и ЕУ.Имаме платформи на Alibaba, DHG gate и Made In China за прикажување на нашите ажурирани производи таму.

Гледај Повеќе

Класификација на производи

Жешки производи на големо

Производи

 • 01

  Можеме да го дизајнираме вашиот врв како ваши барања за функција и изглед.

 • 02

  Можеме да ја дизајнираме вашата кутија како ваши магични зборови и свежи слики.

 • 03

  Можеме да ја дизајнираме вашата чаша како ваши навики за пиење и сценарија за користење.

 • 04

  Ние ја дизајнираме вашата боја како прекрасно виножито и огромно море.

about us

ВЕСТИ И ИНФОРМАЦИИ

ИНФОРМАЦИИ

news01

Божиќен празничен пазар во 2021 година, фантастични блескави алишта, GITD, UV и музички функционални хитови

Божиќниот празник 2021 година ќе започне од 24-ти до 25-ти декември, граѓаните веќе...

Божиќен празничен пазар во 2021 година, фантастични блескави алишта, GITD, UV и музички функционални хитови

Божиќниот празник 2021 година ќе започне од 24-ти до 25-ти декември, граѓаните веќе...
повеќе >>

Патничка шолја за истражување и развој од 2021 година, чаши, историја на чаши и индустриски развој од нерѓосувачки челик

Табла и шолји секаде каде што се гледаат во денешно време, нерѓосувачкиот челик и стаклото се најзастапени, но...
повеќе >>
+86 18980050849