• -
  10 linja prodhimi
 • -
  10 vite
 • -
  50 DIZAJNI I RI NË VIT
 • -K
  100 mijë filxhan në ditë
about us

pse na zgjodhet ne

Zgjedh

Mbi 10 vjet eksperience

Yongkang Dashuya Daily Necessities Co., Ltd. ndodhet në qytetin Yongkang të Zhejiang, Kinë, i cili është i famshëm për çelikun inox në botë.Si një fabrikë profesionale e specializuar në produktet e pijeve dhe kuzhinës, ne jemi duke udhëhequr orientimin e produkteve në tregjet e SHBA dhe BE.Ne kemi platforma në Alibaba, porta DHG dhe Made In China për të shfaqur produktet tona të përditësuara atje.

Shiko më shumë

Produkte të nxehta me shumicë

Produktet

 • 01

  Ne mund ta dizenjojmë majën tuaj sipas funksionit tuaj dhe kërkesave të paraqitjes.

 • 02

  Ne mund ta dizajnojmë kutinë tuaj si fjalët tuaja magjike dhe fotografitë e freskëta.

 • 03

  Ne mund ta dizajnojmë filxhanin tuaj si zakonet tuaja të pijes dhe skenarët e përdorimit.

 • 04

  Ne e dizajnojmë ngjyrën tuaj si një ylber i mrekullueshëm dhe një det i madh.

about us

LAJME DHE INFORMACION

INFORMACION

news01

Tregu i festave të Krishtlindjeve 2021 Shkëlqim fantastik, GITD, UV dhe funksione muzikore

Pushimet e Krishtlindjeve 2021 do të nisin nga data 24-25 dhjetor, qytetarët...

Tregu i festave të Krishtlindjeve 2021 Shkëlqim fantastik, GITD, UV dhe funksione muzikore

Pushimet e Krishtlindjeve 2021 do të nisin nga data 24-25 dhjetor, qytetarët...
më shumë >>

2021 turi udhëtimi për kërkime dhe zhvillim, filxhan, historia e puseve dhe zhvillimi industrial i çelikut të pandryshkshëm

Gota dhe gota kudo që shihen në ditët e sotme, çeliku inox dhe xhami janë më të zakonshmet, por...
më shumë >>
+86 18980050849